Sosialidemokraattiset Nuoret Ry

Socialdemokratisk ungdom rf
Social democratic youth

Siltasaarenkatu 18-20 C 6 krs.
00530 Helsinki Finland

toimisto@demarinuoret.fi

Verkkolaskutusohjeet:
Sosialidemokraattiset Nuoret ry
Y-tunnus: 0202064-6
Verkkolaskuosoite: 003702020646
Verkkolaskuoperaattori: Nordea Pankki Suomi Oyj (NDEAFIHH)

Paperilaskutusosoite:
Sosialidemokraattiset Nuoret ry
Socialdemokratiska Ungdom Rf
PL 33027, 01051 LASKUT

Liiton toimisto

  • Mikkel Näkkäläjärvi
    Mikkel Näkkäläjärvi

    Puheenjohtaja

    040 076 5002
    mikkel.nakkalajarvi@demarinuoret.fi

  • Simo Rissanen
    Simo Rissanen

    Pääsihteeri

    050 466 9003
    simo.rissanen@demarinuoret.fi

  • Noora Eilola
    Noora Eilola

    Viestintäsuunnittelija

    045 6317 400
    noora.eilola@demarinuoret.fi

  • Venla Kinnunen
    Venla Kinnunen

    Järjestösuunnittelija

    040 763 9032
    venla.kinnunen@demarinuoret.fi

  • Jenni Lang
    Jenni Lang

    Järjestösihteeri

    040 125 9465
    jenni.lang@demarinuoret.fi

  • Jani Kykkänen
    Jani Kykkänen

    Poliittinen suunnittelija (opintovapaalla)

    040 827 9779
    jani.kykkanen@demarinuoret.fi

Liittohallitus

  • Mikkel Näkkäläjärvi
    Mikkel Näkkäläjärvi

    Puheenjohtaja

    040 076 5002
    mikkel.nakkalajarvi@demarinuoret.fi

  • Eemeli Peltonen
    Eemeli Peltonen

    1. varapuheenjohtaja

    050 557 9092
    eemeli.peltonen@jarvenpaa.fi

  • Piia Noronen
    Piia Noronen

    2. varapuheenjohtaja

    044 576 9457
    piia.noronen@gmail.com

  • Sara Etola
    Sara Etola

    Liittohallituksen jäsen

    040 505 717
    sara.etola@gmail.com

  • Sara Holappa
    Sara Holappa

    Liittohallituksen jäsen

    044 283 0530
    sara.holappa@hotmail.com

  • Jussi Kukkola
    Jussi Kukkola

    Liittohallituksen jäsen

    044 585 5285
    kukkola.jussi@gmail.com

  • Otto Mantere
    Otto Mantere

    Liittohallituksen jäsen

    0503813001
    otto.mantere@gmail.com

  • Oskari Ollikainen
    Oskari Ollikainen

    Liittohallituksen jäsen

    040 6351245
    oskari.ollikainen@metalliliitto.fi

  • Nina Peltonen
    Nina Peltonen

    Liittohallituksen jäsen

    0405533829
    nina.peltonen@nuva.fi

  • Sonja Pääsukene
    Sonja Pääsukene

    Liittohallituksen jäsen

    0503072240
    sopa.sonja@gmail.com

  • Wiking Vuori
    Wiking Vuori

    Liittohallituksen jäsen

    0445669767
    wiking.vuori@gmail.com

  • Kaisa Hakala
    Kaisa Hakala

    Liittohallituksen varajäsen


    kaisa.a.hakala@gmail.com

  • Jani Kokko
    Jani Kokko

    Liittohallituksen varajäsen

    0503412860
    janitkokko@gmail.com

  • Niina Tikkanen
    Niina Tikkanen

    Liittohallituksen varajäsen

    0403578011
    niina.m.tikkanen@gmail.com

Piirit

  • Helsinki
    Helsinki

    Kaarlenkatu 3-5
    00530 HELSINKI

    Piirin sivut
    Facebook-sivu

    Puheenjohtaja
    Elli Luukkainen
    elli.luukkainen@gmail.com

    Järjestösihteeri
    Hanna-Maria Häkkilä
    050 347 1593
    hanna-maria.hakkila@demarinuoret.fi

  • Kaakkois-Suomi
    Kaakkois-Suomi

    Kalevankatu 13 B
    45100 Kouvola

    Piirin sivut

    Puheenjohtaja
    Emma Luukko
    emmaluukko@outlook.com

    Järjestösihteeri
    Ilona Pilli
    044 0570 558 (1.3. alkaen)
    ilona.pilli@demarinuoret.fi

  • Savo-Karjala
    Savo-Karjala

    Kauppakatu 32
    80100 JOENSUU

    Piirin sivut
    Facebook-sivu

    Puheenjohtaja
    Jenni Mainonen
    050 563 6325
    jennimainonen@gmail.com

    Järjestösihteeri
    Noora Kettunen
    040 4846 774
    noora.kettunen@demarinuoret.fi

  • Lounais-Suomi
    Lounais-Suomi

    Eerikinkatu 30
    20100 TURKU

    Piirin sivut
    Facebook-sivu
    Twitter

    Puheenjohtaja
    Neea Kähkönen
    0400 784 194
    neeakahkonen@hotmail.com

    Järjestösihteeri
    Kati Saarinen
    040 555 9394
    kati.saarinen@demarinuoret.fi

  • Länsi-Suomi
    Länsi-Suomi

    Hämeenpuisto 28
    33200 TAMPERE

    Piirin sivut
    Facebook-sivu

    Puheenjohtaja
    Jonne Nurmi
    040 742 9066
    jonne.nurmi@gmail.com

    Järjestösihteeri
    Sofia Julin
    sofia.julin@demarinuoret.fi

  • Pohjois-Suomi
    Pohjois-Suomi

    Pakkahuoneenkatu 28, 4.krs
    90100 OULU

    Piirin sivut
    Facebook-sivu
    Twitter

    Puheenjohtaja
    Joni Ollikainen
    044 354 3808
    ollikainen.joni@gmail.com

    Järjestösihteeri
    Kauko Keskisärkkä
    040 484 6773
    kauko.keskisarkka@demarinuoret.fi

  • Uusimaa
    Uusimaa

    Asematie 11 B
    01300 VANTAA

    Piirin sivut
    Facebook-sivu

    Puheenjohtaja
    Pinja Perholehto
    0400 596 521
    pinja.perholehto@outlook.com

    Järjestösihteeri
    Mirva Wiik
    040 5131 889
    mirva.wiik@demarinuoret.fi

  • FSUD
    FSUD

    Piirin sivut
    Facebook-sivu

    Ordförande
    Rebecca Åkers
    0453309746
    erica.rebecca.akers@gmail.com

Valtakunnalliset jäsenjärjestöt

  • Toverit Palvelujen puolesta (Topakka)
    Toverit Palvelujen puolesta (Topakka)
    Puheenjohtaja
    Niina Ruutinen
    niina.ruutinen@gmail.com
  • JHL:n nuoret Demarit (JuDe)
    JHL:n nuoret Demarit (JuDe)
    Lotta Kuismanen
    0458957757
    lotta.katriina@hotmail.com
  • Metallin Demarinuoret
    Metallin Demarinuoret
    Puheenjohtaja
    Mikael Kölhi
    0443434360
    mikael.kolhi@gmail.com